Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Piaggio X8 vo odlicna sostojba -06

1 650 EUR

Shitet nga: Monika 07 Gush 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
X8
Se prodava Piaggio X8 vo odlicna sostojba, 2006 god, so pominati 17000km. Cena po dogovor
Lice za kontakt: Monika 077/725314
Leaflet
Në fillim