Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 15:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XE  ·  Shkup  ·  Ilinden

Jaguar XE -E PER 2.0 dizel 120kw automatic 2015 CH uvoz

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:30 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Shkup  ·  Ilinden

Peugeot Partner Tepee 1.6 hdi 80kw

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:27 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkup  ·  Ilinden

Mecedess A150 benzin 70kw ekstra premium

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 51kw Unikat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:34 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Shkup  ·  Ilinden

Land Rover Freelander 2.2d 4x4 Automatic 2009 Godina

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24
Линк
Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  TGX  ·  Shkup  ·  Ilinden

MAN TGX 18.440 MEGA

15 000 EUR Намалена цена

Dje 21:24
Линк
Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  TGX  ·  Shkup  ·  Ilinden

MAN TGX 18.440 MEGA

15 000 EUR Намалена цена

Dje 20:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW Golf 7 GTD 2.0 tdi DSG 2015 Godina

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Ilinden

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

13 900 EUR Намалена цена

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:06 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Fiorino  ·  Shkup  ·  Ilinden

Fiat Fiorino 1.3 d *klima* 2018 Godina

6 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Shkup  ·  Ilinden

Kia Sportage 1.7 crdi Panorama 2013 Godina

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 18d X-Drive Automatic 135.000km 2017 Godina

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:03
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X1 18d X-Drive Automatic 135.000km 2017 Godina

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:01 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X6 X-Drive 3.0d M-Paket 2017 Godina

55 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:01 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Shkup  ·  Ilinden

Land Rover Freelander 2.2 d 2012 Godina

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:01 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Shkup  ·  Ilinden

Mercedes GLE 350d 4 Matic AMG Line2016 Godina

40 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:26 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Ilinden

Bager O&K RH 16

Dje 13:12 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Ilinden

Stolbovi za hala

Dje 12:52 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup  ·  Ilinden

SUZUKI SWIFT 1.3 benzin 4x4 2010

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:49 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD S MAX 2.0tdci 140ks 2015 AVTOMATIK LED PANORAMA 7 SEDIS

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 2008 1.2I PURETECH 2018G

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Ilinden

Vw PASSAT CC 2.0tdi 140ks DSG

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  V60  ·  Shkup  ·  Ilinden

VOLVO V60 1.6d Drive Avtomatik 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 508 1.5 BLUEHDI 130KS 2019

19 550 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:23 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2009 G

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Shkup  ·  Ilinden

FORD C MAX 1.6TDCI 70KW 2011 G TITANIUM

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Shkup  ·  Ilinden

PEUGEOT 508 1.6 BLUEHDI 120KS AVTOMATIK 2015

9 650 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Ilinden

Se prodava stan od 131m2 vo Ilinden kaj Trgovskiot

98 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 00:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A3 1.6 TDI FACELIFT REGISTRIRAN/SERVISIRAN 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Ilinden

Niva vo Buchinci

10 EUR

Online
14 Pri 20:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Ilinden

Niva vo Bucinci

15 EUR

Online
14 Pri 19:05 Shërbime  ·  Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup  ·  Ilinden

Logoped

13 Pri 15:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI AUTOMATIC PANORAMA LED 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION HIGHLINE 2013 !!150.000km!!

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S-TRONIC 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione