Publikuar: Sht 14 2022 09:06

Slep,shlep, slep sluzba, шлеп служба, шлеп 24/7

Publikuar: Sht 14 09:06
Shikime: 4
БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА " ЛЕО" ВО СКОПЈЕ КОЈА ВРШИ ТРАНСПОРТ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз до 2000кг на:
• автомобили
•дефект автомобил заедно со патници (до 2-особи)
• комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• оштетени возила (сообраќајка)
• релокација (нерегистирени возила)
• странски возила одјавени превоз до царински терминал со посредување на документи за царина.
• и секаков друг вид на стока и моторни возила
Контакт: 078/206-208
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë
4
078206208

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione