Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hemisko Cistenje Avtomobil

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Web Service 06 Mar 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Profesionalno masinsko hemisko cistenje na site vidovi vozila ( avtomobil, kombi, kabina kamion, avtobus).
Kompletno cistenje na vnatresnosta na voziloto,

site vidovi sedista (Tekstil, koza, prevrtena koza)

pod, stranici od vratite, bagaznik.

8 Godisno iskustvo so izraboteni preku 2000 vozila.

Rabotno vreme:
Sekoj den 08-18h

Poveke informacii na:
070 335253

FB
https://www.facebook.com/adc.axius

G+
https://plus.google.com/117741793620189914644

YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCSZLpAJD-TANOkQmOaKSnDw

https://www.youtube.com/watch?v=u1bQQUBkiy0

https://www.youtube.com/watch?v=yB9yA7EuW_0


Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
MAN, IVECO, SCANIA, DAF


Професионално машинско хемиско чистење на сите видови возила ( автомобил, комби, кабина од камион, автобус).
Комплетно чистење на внатрешноста на возилото, сите видови на седишта ( текстил, кожа, превртена кожа), под, страници од вратите, багажник.

Hemisko Cistenje Avtomobil VIDEO

Web Service
070335253
Në fillim