Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PUMPI SERVO LETVA AERMATIK SITE VOZILA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: HIDROLAB ZLATANOVSKI 17 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Repariranje na site vidovi hidraulicniletvi,mehanicki letvi,zglobovi,turbo kompresori,servo i vodni pumpi,poluosovini za site vidovi vozila,so i bez zglobovi.repariranje na vozdusni amortizeri-jastuci za AUDI, MERCEDES 211,220,221,203,204,212,ML,GL,,BMW X 5,X3,Q7,TUAREG,PHAETON,RANGE ROVER,TOYOTA LAND KRUZER.repariranje na site vidovi elektromehanicki upravuvani volanski letvi,elekro motori za elektromehanicki sistemi za upravuvanje.repariranje na site vidovi aksijalni ramenja vo gumena caura i vo jabucica,repariranje na buferi na predni amortizeri,reparianje na drzaci za motor i menuvac.
HIDROLAB ZLATANOVSKI
38975204359
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione