Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Magacinski prostor

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Биомент Антонио Дооел 21 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Depo
Се издава магацински простор од 800m2 и надворешен дел од 1600m2 на улица 11-ти Октомври во Богданци. Објектот е погоден за текстилна, прехранбена и друг вид на индустрија, а може да се користи и како магацин. Се издава потполно празен.
Цена по договор.
Биомент Антонио Дооел
071 218 341
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione