Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjevgjeli

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 20:58
Линк
Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Gjevgjeli

Se izdava deloven prostor

1 EUR / muaj

Dje 05:00
Линк
Vetura , Gjevgjeli

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 01:20
Линк
Tokë/Fusha dhe farma , Gjevgjeli , Dojran

Niva pogodna za zgradi,hoteli

1 EUR


Dje 21:11 Objekte të huaja , Gjevgjeli

Se prodava plac vo Nea Roda

30 EUR

Dje 20:58 Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Gjevgjeli

Se izdava deloven prostor

1 EUR / muaj

Dje 17:09
Линк
Banesa , Gjevgjeli , Dojran

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:16 Tokë/Fusha dhe farma , Gjevgjeli

Zona 17/2

20 EUR

Dje 10:44 Shtëpi , Gjevgjeli , Bogdancë

Се продава куќа со двор во Богданци

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 05:00 Banesa , Gjevgjeli

Се издава стан на мин. 60дена

72 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 05:00
Линк
Vetura , Gjevgjeli

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:05
Линк
TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Video kamera , Gjevgjeli

Sony a7 ILCE-7

33 000 MKD

27 Nën 12:44 Vetura , Gjevgjeli , Bogdancë

Opel Insignia 2013

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 01:20 Tokë/Fusha dhe farma , Gjevgjeli , Dojran

Niva pogodna za zgradi,hoteli

1 EUR

27 Nën 00:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Gjevgjeli

Продажба на стан

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
24 Nën 11:10
Линк
Vetura , Gjevgjeli

BMW 530 D - super sostojba

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:55 Telefona celular , Gjevgjeli

iPhone 13 Pro max

400 EUR Намалена цена

Online
23 Nën 22:55 Telefona celular , Gjevgjeli

iPhone 8 Black 64gb

100 EUR

Online
23 Nën 13:27
Линк
Banesa , Gjevgjeli

Se iznajmuva celosno opremen nov stan

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Nën 10:56 Materiale për ndërtim , Gjevgjeli

Vlezni vrati stakleni

350 EUR Намалена цена

22 Nën 07:30 Shtëpi , Gjevgjeli , Dojran

Kuka vo Nov Dojran

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
21 Nën 13:42 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Gjevgjeli

Prodavam jumper

6 000 MKD

21 Nën 12:44 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Gjevgjeli , Dojran

Aluminski ogradi

80 EUR

Online
21 Nën 04:10 Telefona celular , Gjevgjeli

iPhone 12 64GB

450 EUR

20 Nën 11:39
Линк
Vetura , Gjevgjeli , Bogdancë

VW Volkswagen GOLF 4 1.4

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 05:09 Shtëpi , Gjevgjeli , Dojran

Kuka vo Star Dojran

125 000 EUR

Numri i dhomave: 9
18 Nën 13:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Gjevgjeli , Dojran

Luksuzna kuka vo Star Dojran

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
Online
17 Nën 12:19 Banesa , Gjevgjeli

Se izdava nov stan strog centar vo Gevgelija

Numri i dhomave: 2
17 Nën 11:33 Kompjuterë (komplet) Lap Top/Notebook , Gjevgjeli

Lenovo Y700

16 000 MKD Намалена цена

16 Nën 17:03 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Gjevgjeli , Bogdancë

YAMAHA YZF R1 2005

5 000 EUR

15 Nën 14:06 Banesa , Gjevgjeli

се издава стан

Numri i dhomave: 2,5
15 Nën 08:43 Tokë/Fusha dhe farma , Gjevgjeli

ORANZERII/ ОРАНЖЕРИИ

320 000 EUR

Online
15 Nën 07:51 Tokë/Fusha dhe farma , Gjevgjeli

Placevi

14 Nën 21:40 Vetura , Gjevgjeli

Se Prodava Pasat 2.0

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 11:13 Banesa , Gjevgjeli , Dojran

NOVOGRADBA

50 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Nën 11:25 Shtëpi , Gjevgjeli

кука во Гевгелија

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione