Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Hapsirë afariste

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Hapsirë afariste , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Hapsirë afariste | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:46
Линк
Depo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

izdavam magacin odlina lokacija Gorce Petrov

500 EUR / muaj

17 Pri 17:36
Линк
Depo  ·  Strumicë

Deloven prostor za iznajmuvanje


Sot 09:02 Shitore Depo  ·  Shkup

MAGACIN 550 M2.DELOVNI 450 M2,PLAC 3500 M2 !!

1 EUR / muaj

Online
Dje 10:46
Линк
Depo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

izdavam magacin odlina lokacija Gorce Petrov

500 EUR / muaj

Dje 10:36
Линк
Depo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

izdavam magacin odlina lokacija Gorce Petrov

Dje 03:49 Depo  ·  Strumicë

Deloven prostor za iznajmuvanje

17 Pri 18:27 Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Издавам Магацински простор 900м2

2 MKD / muaj

17 Pri 17:36
Линк
Depo  ·  Strumicë

Deloven prostor za iznajmuvanje

17 Pri 16:37 Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам/Изнајмувам магацин

50 000 EUR

17 Pri 14:32 Shitore Depo  ·  Ohër

Deloven prostor vo Ohrid

17 Pri 14:22 Shitore Depo  ·  Ohër

OHRID‼️ DOSTA POVOLNO ‼️

17 Pri 12:10 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava magacin 144m2 - Retka Ponuda

17 Pri 11:49 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava magacin 1200m2 - MZT

17 Pri 11:36
Линк
Depo  ·  Strumicë

Prodava-Iznajmuva deloven prostor

17 Pri 11:06 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava deloven objekt

17 Pri 10:33 Depo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Izdavam magacin

17 Pri 09:05 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAGACINSKI PROSTOR SO KANCELARII VO CEMENTARA

2 900 EUR / muaj

17 Pri 09:04 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE IZNAJMUVA NOVA HALA VO AVTOKOMANDA

3 500 EUR / muaj

17 Pri 08:56
Линк
Depo  ·  Strumicë

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

17 Pri 08:15 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Butel

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT, MAGACIN VO VIZBEGOVO

1 EUR / muaj

16 Pri 13:03 Depo  ·  Shkup  ·  Petrovec

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR HALA VO PETROVEC

14 Pri 21:41 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Karposh

STANBENO DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO

375 000 EUR

14 Pri 16:19 Depo  ·  Manastir

se izdava deloven prostor

1 EUR / muaj

12 Pri 10:52 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Butel

SE PRODAVA DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO

375 000 EUR

11 Pri 15:01 Shitore Depo  ·  Shkup

Kancelarii i magacin 420m2 Vizbegovo

5 EUR / muaj

09 Pri 05:17 Depo  ·  Negotinë

Издавам магацински простор 900м2

2 MKD

08 Pri 20:32 Shitore Depo  ·  Ohër

deloven objekt

08 Pri 12:37 Shitore Depo  ·  Shkup

Magacini od 320m2 do 1200m2

950 EUR / muaj

08 Pri 12:33 Shitore Depo  ·  Shkup

Magacini od 270m2 do 2500m2 Kisela Voda

750 EUR / muaj

07 Pri 09:57 Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAGACIN SO GOLEM DVOR I KANCELARII ZA IZDAVANJE

2 900 EUR / muaj

Online
07 Pri 00:17
Линк
Depo  ·  Strugë

Magacin / Garaza / Deloven Prostor ( Dukjan )

1 EUR / muaj

04 Pri 14:48 Shitore Depo  ·  Shkup

Magacin proizvodna hala 690m2 Kisela Voda

1 800 EUR / muaj

04 Pri 14:44 Shitore Depo  ·  Shkup

Magacini od 207m2 do 3600m2 vo Pintija Lisice

2 EUR / muaj

04 Pri 14:43 Shitore Depo  ·  Shkup

Magacini i hali od 200m2 do 3000m2 Skopje

2 EUR / muaj

04 Pri 08:54 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE IZNAJMUVA HALA/MAGACIN VO PINTIJA 1300m2

2 500 EUR / muaj

04 Pri 05:15 Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Izdavam magacinski prostor

02 Pri 17:38 Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Izdavam magacinski prostor 900m2

02 Pri 11:48 Shitore Depo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

HALA/MAGACIN NA PERO NAKOV - MZT

01 Pri 12:05 Shitore Depo  ·  Shkup

Izlozben prodazen salon 320m2 vo Vizbegovo

2 000 EUR / muaj

01 Pri 12:05 Shitore Depo  ·  Shkup

Magacin so kancelarii 670m2 Pintija

1 990 EUR / muaj

29 Mar 14:49 Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се издава под наем-Хала-магацин

1 600 EUR / muaj

28 Mar 18:06 Shitore Depo  ·  Shtip

Se Prodava/Izdava Magacinski i kancelariski prostor

1 EUR

28 Mar 11:17 Depo  ·  Kumanovë

Se Izdava za Magacinski Prostor ili Rabotilnica

28 Mar 11:00 Shitore Depo  ·  Shkup

Delovni i industriski objekti i placevi 400m2-3600m2

600 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione