Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac niva vo selo Cardaklija

0 MKD

Shitet nga: Jordan 18 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Hapësirat
Depo
Prodavam plac/niva vo selo Cardaklija, oddaleceno 7km od Stip, so vkupna povrsina od 7400m2, so vikendica od 28m2,so ovostarnik,struja,voda,vednas do regionalniot pat Stip-Kocani. Tip na zemjiste - zemjodelsko i gradezno. Pogoden za ziveenje, deloven objekt, farma, magacin i sl.
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione