DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR NA TETOVO

Shitet nga: Jovanka 07 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulica Boris Kidric
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Tetovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Se prodava deloven prostor vo strogiot centar na Tetovo na ulica Boris Kidric vo novogtadba. Prostorot e pogoden za dukjan, trafika kancelarija i drugo.
Cena po dogovor !
Kontakt 070809484
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim