Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Hapsirë afariste

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Hapsirë afariste , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Hapsirë afariste | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Pri 21:42
Линк
Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Çair

Se Prodavat


Sot 20:10 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Çair

Lokali ne shitje

33 000 EUR Намалена цена

Sot 11:25 Dyqane dhe Trafika  ·  Kumanovë

DUKAN NA ULICA PIONERSKA

111 MKD / muaj

Sot 08:25 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava dukjan na partizanski odredi

Dje 23:41 Dyqane dhe Trafika  ·  Strumicë

Se izdava dukan

Dje 16:59 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava slatkarnica Malaga vo Cenatar, Skopje

Dje 15:28 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Karposh

deloven prostor dukan karpos

Dje 09:08 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава/издава

Dje 02:55 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Karposh

deloven prostor , dukan

12 000 MKD / muaj

Dje 02:55 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Se izdava trafika

Dje 02:55 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Gostivar

Deloven prostor

20 Pri 14:58 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dukan vo TC Biser 1 kat so Golem Izlog

7 500 MKD / muaj

20 Pri 02:55 Dyqane dhe Trafika  ·  Kavadar

Дуќан за продажба

19 Pri 17:50 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Centar

ODLICEN DUKJAN POZADI UNIVERZALNA

2 150 EUR

19 Pri 13:34 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Se prodava trafika/ken 20m2

3 300 MKD

19 Pri 07:08 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se izdava trafika vo centarot na Madzari

9 000 MKD

19 Pri 00:59 Dyqane dhe Trafika  ·  Strumicë

Se izdava delovden prostor od 333m2

18 Pri 15:00 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM - TC SKOPJANKA

18 Pri 09:10 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

SE PRODAVA LOKAL RAMPA KISELA VODA 24 M2 !!!

30 000 EUR

18 Pri 03:49 Dyqane dhe Trafika  ·  Tetovë

Se izdava Lokal so Podrum vo Tetovo

17 Pri 13:36 Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dukan deloven prostor13m2 vo Novo Lisice

20 000 EUR

17 Pri 12:37 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 65m2 VO GTC

73 000 EUR

16 Pri 15:12 Shitore Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Izdavam deloven prostor od 430m2

7 EUR / muaj

16 Pri 11:44 Dyqane dhe Trafika  ·  Resnjë

Dukan vo centarot na Resen

35 000 EUR Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione