Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor namenet za kancalarija

Shitet nga: biljana stojanovska 08 Gush 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Hapësirat
Zyra
Se izdava deloven prostoj od 60 kvadrati vo centarot na Bitola kaj crkvata Sv. Bogorodica namenet za kancalarija, smetkovodstveno biro i sl.
biljana stojanovska
078288407
Leaflet
Në fillim