Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Hapsirë afariste

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Hapsirë afariste , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Hapsirë afariste | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 19:30
Линк
Zyra  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава локал, (Карпош 4)

1 MKD

15 Pri 10:30
Линк
Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Канцелариски простор Центар

1 EUR / muaj

12 Pri 13:15
Линк
Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Деловен простор во Ново Маало

350 EUR / muaj


Sot 17:49 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Atraktiven deloven prostor vo strog Centar

1 500 EUR / muaj

Online
Sot 17:46 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

OPREMENA KANCELARIJA VO STROG CENTAR

200 EUR / muaj

Online
Sot 17:00 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

STAN ZA DELOVNA NAMENA BLIZU KATOLICHKA

350 EUR / muaj

Online
Sot 16:35 Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Blok40 Biznis Centar - kancelariski prostor

Sot 12:33 Shitore Zyra  ·  Shkup

Kancelarii vo Strog Centar

Sot 12:32 Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Conference room Co working space Centar

Sot 11:39 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava 75m2,deloven vo bizinis zgrada Centar

550 EUR / muaj

Sot 11:21 Zyra  ·  Shkup  ·  Karposh

Изнајмување на деловен простор

3 000 EUR / muaj

Sot 10:57 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Karposh

✅️ RENT ✅️ Deloven prostor 30m2 Porta Vlae Karpos

300 EUR / muaj

Online
Sot 10:41 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Karposh

STAN ZA DELOVNA NAMENA KAJ CITY MAAL

300 EUR / muaj

Sot 09:02 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Deloven prostor dukan vo Centar Bunjakovec

16 000 EUR Намалена цена

Sot 00:24 Zyra  ·  Kavadar

Se iznajmuva dukjan vo Kavadarci

Dje 16:26 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Centar katolicka 54m2 i 50m2 kancelarii

Dje 14:28 Shitore Zyra  ·  Shkup

Se prodava POLIKLINIKA vo Porta Vlae od 145m2

295 000 EUR

Dje 11:37 Zyra  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

300 EUR / muaj

Dje 11:34 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 350 EUR / muaj

Dje 11:31 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA VO CENTAR

1 220 EUR / muaj

Dje 03:49 Zyra  ·  Manastir

Деловен простор

1 600 EUR

17 Pri 23:57 Shitore Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva opremen kancelariski prostor vo Centar

950 EUR / muaj

17 Pri 21:38
Линк
Zyra  ·  Shkup  ·  Çair

Jipet lokal me qira ne Cair, Shkup

17 Pri 15:20 Shitore Zyra  ·  Shkup

Kancelarii 50m2 Centar kaj Katolicka

300 EUR / muaj

17 Pri 13:48 Shitore Zyra  ·  Shkup

Se prodava deloven prostor 41m2 vo centar

17 Pri 11:53 Shitore Zyra  ·  Shkup

SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

2 200 EUR / muaj

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Hapsirë afariste në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Hapsirë afariste | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione