Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MASINA ZA BEKATON PLOCKI

100 000 MKD

Shitet nga: Zlatko 09 Maj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Masina za bekaton plocki, Masinata ne e koristena
Në fillim