Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iventar za pekara

Shitet nga: Mile Janevski 03 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava inventar za pekara. Pecka za pica, vitrina, mikser, frizider, masi za burek , pecka duvalka, kameri i sl. Cena po dogovor. Kontakt tel. 070442403
Mile Janevski
070442403
Leaflet
Në fillim