Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet invertar od skara na zar

Shitet nga: Dalibor 23 Maj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komplet ventilacija, hauba inoks, inoks masi, toster, fritezi, skara na zar, palacinkara, ladna vitrina, frizideri, pecka za pilinja(plin), vaga za merenje, masi stolici.. i dr.
Moze i da se otstapi komplet razraboteniot dukan
Dalibor
071368158
Leaflet
Në fillim