Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trgovska firma

Ofrohet punë nga: Трговска фирма 22 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Трговска фирма има потреба од администратор за неопределено време.
Реботно време 8 часа
Работни денови: Понеделник - сабота
Почетна плата: 17000 ден.
Трговска фирма
078/412-040 076/440-091
Leaflet
Në fillim