Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Personal za prodazba

0 MKD

Ofrohet punë nga: Globay Macedonia 06 Sht 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Vodecki turski brend za maska obleka Globay, ima potreba od personal za prodazba, pratete go vaseto CV na globaymk@gmail.com, za poveke informacii javetese na 078258591
Globay Macedonia
078258591
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione