Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat rabotnicki vo proizvodstvo Ohrid

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Приватна фирма од Охрид 09 Dhj 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се бараат работнички за во фирма за производство (паковно) во Охрид.
За повеќе информации: 070249126
Приватна фирма од Охрид
070249126
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione