Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kranisti so EU pasos

0 MKD

Ofrohet punë nga: Branislav Dje 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бараат кранисти со ЕУ пасош за работа во Германија, во сериозна фирма со 30 годишно искуство во градежништвото на германскиот пазар!
Branislav
075400141
Leaflet
Në fillim