Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezen tehnicar ili inziner

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Колор - стил 25 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бара градежен техничар или инженер за работа низ Скопје со или без работно искуство
Колор - стил
070 246 636
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione