Se baraat kelneri

Ofrohet punë nga: Teodor Katru 27 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Aerodrom, Shkup
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Se baraat kelneri za rabota vo T.C. Biser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim