Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Coffee-Bar, ima potreba od kelnerka-sankerka

24 000 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Coffee-Bar 10 Qer 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Coffee-Bar, ima potreba od devojcinja za so ili bez rabotno iskustvo, vo slednite pozici:
Za Sankerka-Kelnerka,
So dnevnica pocetna od 700den plus procent na promet.
Povise informacii vo brojot:076/252-414
Ili vo wiber I whatcapp.....
Coffee-Bar
076252414
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione