Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Picerija Balila ima potreba od kelnerki

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Picerija Balila 09 Gush 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Picerija Balila bara kelnerki so i bez rabotno iskustvo na neopredeleno rabotno vreme, rabota vo smeni, info na tel 070355746
Picerija Balila
070355746
Leaflet
Në fillim