Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA FURNADZIJA POMOSNIK

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ТП Гостилница Мерак 27 Maj 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Скопски Мерак во Дебар Маало има потреба од еден искусен работник (пастрмајлии,лепчиња,печење) и еден помошник кој сака да научи занает.Кратка биографија пратете на меил [email protected],или закажете разговор на тел.
ТП Гостилница Мерак
078343644
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione