Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara prodavacka za vo butik vo GTC

0 MKD

Ofrohet punë nga: Ertan 08 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se bara prodavacka za vo butik vo GTC, so povolni uslovi za rabota:
• Da ima rabotno iskustvo vo butik
• Ne postara od 30 godini
• Komunikativna

Ertan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione