Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bugatti Bistro ima potreba od personal

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: БУГАТТИ БИСТРО 01 Sht 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Готвач,Помошник кувар-Салатерка,Хигиеничарка и Садоперка.
-Високи дневници
-Стаж осигурување
-Работа во две смени
-6 работни дена
-Храна

БУГАТТИ БИСТРО
070-209-999
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione