Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavacka vo detski butik

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Butik M KIDS 07 Mar 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бара продавачка за детски бутик со полно работно време!Кандидатките може да испратат CV на butikmkids@gmail.com
Butik M KIDS
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione