Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na fasadi

0 MKD

Kërkohet punë nga: SUEL 03 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Izrabotka na fasadi, spusteni plafoni, Vnatresno ureduvanje i drugo.
Rabotno iskustvo 15 godini
Nasa veb strana.
www.kongips.webs.com
FB:Kongips
Za kontakt javete se na ovoi broj.072-777-360
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione