Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:32
Линк
Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkup  ·  Saraj

Imt


Dje 15:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkup  ·  Saraj

Imt

23 Pri 19:43 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Saraj

Audi A3 2.0 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 05:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Saraj

PASSAT B8 2.0 TDI 2015 DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 21:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Saraj

GOLF 6 2.0 TDI DSG 140Ps HIGHLINE AVTOMATIK 2009

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:03 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Saraj

Sony ps4 slim

13 000 MKD

22 Pri 09:18 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Shkup  ·  Saraj

prodavam 2 tigrici

2 000 MKD

21 Pri 15:31
Линк
Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Saraj

Gaming kompjuter

600 EUR

21 Pri 02:55 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Shkup  ·  Saraj

BMW 730D Executive Business-Package

20 Pri 18:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkup  ·  Saraj

SE PRODAVA IMT 533 - 072701941

20 Pri 17:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkup  ·  Saraj

Imt

20 Pri 10:23 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Saraj

Ford Focus 2.0 2013

8 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Saraj

Se izdava kukja na Matka do rekata, 3studia so kupatila

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
16 Pri 18:08 Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

Invalidska kolica

3 000 MKD

16 Pri 14:14 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Saraj

Се продава стан во Сарај

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
13 Pri 17:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Saraj

Audi A5 30TDI Facelift

34 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 16:34 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Shkup  ·  Saraj

se prodava

1 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 06:45 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Saraj

Chevy Matiz 0.8 2004 Benzin

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 01:33 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Shkup  ·  Saraj

BMW 120D F20 2012 sport avtomatik 184ps

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Saraj

nova agolna garnitura

600 EUR

07 Pri 11:17 Shitore Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Saraj

Oglas za rabota

06 Pri 10:18 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Saraj

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

70 EUR

05 Pri 15:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Shkup  ·  Saraj

Nisan Micra 1.5 Diesel 2007 god. ‼️ ITNO‼️

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 05:15 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  CF  ·  Shkup  ·  Saraj

Bager kubota

15 500 EUR

28 Mar 10:15 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Saraj

Kuki vo saraj

1 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Mar 00:34 Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

Hemisko cistenje za kola i za site

28 Mar 00:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Saraj

Mercedes-Benz Ml320cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Predator  ·  Shkup  ·  Saraj

Mid Gaming Computer

26 000 MKD

21 Mar 14:25 Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

RABOTNA RAKA PLOCKI. MERMER . KOSHULICA .

21 Mar 14:19 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Saraj

Agregati generatori

21 Mar 14:19 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Saraj

Masina za secenje blokovi

21 Mar 14:18 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Saraj

Agregati i generatori

21 Mar 14:16 Shitore Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Saraj

Agregati novi dizel od 3kw do 900kw

18 Mar 21:03 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Saraj

Makinë tymi (dry ice ) për dasma

1 EUR

13 Mar 21:11 Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO SARAJ

800 EUR

Online
13 Mar 13:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Saraj

GOLF GTI 2.0

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 22:40 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.460  ·  Shkup  ·  Saraj

Man tga 18.460

11 Mar 18:15 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Saraj

Kukja Vila so dve stambeni ediniciDolna Matka

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Mar 00:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

Krimler donesena od Avstrija

111 111 EUR

05 Mar 15:54 Auto sallon Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Shkup  ·  Saraj

Mini bager Takeuchi tb216 2022 2 komada

23 EUR

02 Mar 15:36 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Shkup  ·  Saraj

CITROEN XSARA PICACASSO 1.8 (ZA DELOVI �� )

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 21:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Saraj

Niva, плац, Truall, Toke

100 EUR

26 Shk 11:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Saraj

Куќа / shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
22 Shk 20:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Saraj

Passat CC 2.0 TDI DSG

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione