Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

baram frizer ili frizerka

0 MKD

Kërkohet punë nga: Daniela 01 Gush 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Sektori
Të tjera
Baram frizer/ka so rabotno iskustvo za rabota vo centar(Skopje).pocetna plata 18 000.kontakt twl.070385119
Daniela
070385119
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione