Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram vozac na kamion za EU

0 MKD

Ofrohet punë nga: Борче 07 Mar 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Brod
Итно барам возач на камион за во Европска Унија со работно или без работно искуство, со комплетни бугарски документи.
Плата по договор.
Борче
078203750
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione