Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 08:33
Линк
Transport dhe Distribuim  ·  Shtip

VOZACI ZA SWEDSKA DANSKA 100 EVRA DNEVNICA

3 100 EUR


13 Pri 08:33
Линк
Transport dhe Distribuim  ·  Shtip

VOZACI ZA SWEDSKA DANSKA 100 EVRA DNEVNICA

3 100 EUR

10 Pri 21:59 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Butel

Baram vozac CiE so iskustvo

10 Pri 18:26 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Centar

RABOTA VO GERMANIJA (VOZAC)

10 Pri 15:15 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Centar

Taksi kompanija bara vozaci

09 Pri 11:51
Линк
Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Butel

Vozaci so C+E kategorija

07 Pri 11:17 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Saraj

Oglas za rabota

06 Pri 19:35
Линк
Transport dhe Distribuim  ·  Strumicë

Se barat vozaci vo Germania

29 Mar 00:57 Transport dhe Distribuim  ·  Kumanovë

Se bara vozac

20 Mar 13:38 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shtip

VOZACI SVEDSKA-DANSKA 100 eur DNEVNICA

3 100 EUR

11 Mar 20:19 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Ilinden

vozac C + E

10 MKD

10 Mar 21:44 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SE BARA VOZAC ZA KOMBE

07 Mar 00:00 Transport dhe Distribuim  ·  Prilep

vozac na kamion

03 Mar 11:28 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Vozac Sofer E kategorija

27 Shk 11:08 Transport dhe Distribuim  ·  Ohër

Se bara sofer

27 Shk 00:19 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

DISPATCH

23 Shk 16:45 Shitore Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Potreben e vozac so E

21 Shk 13:19 Transport dhe Distribuim  ·  Shtip

VOZACH ZA MEGJUNARODEN TRANSPORT

20 Shk 22:56 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

Sofer vozac

2 350 EUR

15 Shk 20:45 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Butel

Baram vozac CiE so iskustvo

12 Shk 12:18 Transport dhe Distribuim  ·  Shtip

VOZACI ZA SWEDSKA GERMANIJA 90 EVRA DNEVNICA

3 000 EUR

02 Shk 17:51 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Svecka firma ima potreba od C+E Profesionalni vozaci

02 Shk 12:48 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Butel

Baram rabota kako Vozac

27 Jan 09:30 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Potreben e vozac so E kategorija!!

26 Jan 20:14 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Potreben e vozac so E kategorija!!!

25 Jan 13:58 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Доставувачи

25 Jan 13:58 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup  ·  Karposh

Доставувач на пратки

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione