Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Brod

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Brod , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Brod ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Dhj 22:42
Линк
Shtëpi , Brod

Vikend kuka KOZJAK

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
19 Nën 17:53 Banesa , Brod

Nov Stan

Numri i dhomave: 2,5
19 Nën 12:26 Vetura , Brod

Ford Mondeo 1.8 16v 115 ks plin/benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:28 Vetura , Brod

Se prodava audi a3

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 10:02 Vetura , Brod

Peugeot 406 2.0 HDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 21:23 Tokë/Fusha dhe farma , Brod

Se prodava plac

1 EUR

22 Tet 19:28 Vetura , Brod

Ford Fiesta 1.4

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 09:18 Tokë/Fusha dhe farma , Brod

Niva vo Belica, Makedonski Brod

10 EUR

06 Tet 15:13 Orë dhe Aksesorë Për meshkuj , Brod

Rolex

1 800 MKD

03 Tet 11:16 Vetura , Brod

Ford Fiesta 1.4

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 15:20 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Brod

Kuka 159m2 so prekrasen pogled ezero Kozjak

49 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
27 Sht 01:53 Vetura , Brod

hyundai tucson

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Sht 01:47 Tokë/Fusha dhe farma , Brod

Plac Belica 1956m

20 EUR

05 Sht 22:08 Kafshë shtëpiake Qen , Brod

Shitet qeni

40 EUR

04 Sht 12:45 Makina dhe Inventarë Të tjera , Brod

Продавам камин

200 EUR

20 Gush 21:07 Vetura , Brod

BMW 118

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 17:42 Vila , Brod

prodavam

22 000 EUR

16 Gush 22:23 Vetura , Brod

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 22:23 Vetura , Brod

Peugeot 406 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 17:17 Vetura , Brod

Продавам автомобил рено клио

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 12:29 Tokë/Fusha dhe farma , Brod

Plac vo selo Belica Makedonski Brod

12 EUR

26 Qer 15:55 Shitja me shumicë/Mall Prodhime bujqësore/Bimë , Brod

Jatki od orev

500 MKD

13 Qer 05:59 Кafshët e fermave , Brod

Kozi i jarinja

28 Maj 13:39 Tokë/Fusha dhe farma , Brod

Plac pokraj TRESKA!!!

5 EUR

10 Maj 10:46 Shtëpi , Brod

Kuka vo s.Belica

Numri i dhomave: 3
20 Pri 21:07 Telefona celular , Brod

iPhone 11

19 000 MKD

17 Pri 16:53 Vila , Brod

Vikend kuka na ezero Kozjak

15 Pri 13:13 Кafshët e fermave , Brod

Pcelni semejstva

120 EUR

19 Mar 17:37 Кafshët e fermave , Brod

Pceli, pcelni semejstva

09 Mar 08:14 Кafshët e fermave , Brod

Pcelni semejstva

120 EUR

26 Shk 22:40 Banesa , Brod

Nov stan vo Makedonski Brod 61m2

Numri i dhomave: 2,5
26 Shk 21:35 Banesa , Brod

Nov stan vo Makedonski Brod 61m2

Numri i dhomave: 2,5
22 Shk 13:24 Tokë/Fusha dhe farma , Brod

Plac vo urbanizirana zona

12 EUR

16 Shk 11:05 Objekte të huaja , Brod

Investment land for sale from the owner

2 610 000 EUR

13 Shk 09:40 Dhoma , Brod

soba

60 EUR / muaj

11 Shk 17:33 Vetura , Brod

Se prodava

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:21 Shitja me shumicë/Mall Prodhime bujqësore/Bimë , Brod

Orevi jatki

500 MKD

20 Jan 14:36 Vetura , Brod

Ford Mondeo 1.8TD full oprema chia

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 16:24 Кafshët e fermave , Brod

Organsska farma kozi

10 000 EUR

09 Jan 14:18 Shtëpi , Brod

Kuka vo s. Samakov

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
23 Dhj 18:44 Konzolatë për lojëra , Brod

Novi igri za PS5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Brod nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione