Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat devojki za posluzuvanje

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: doruk 09 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
restoran ima potreba od personal za poslzuvanje i dostava
Leaflet
Në fillim