Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRANSPORT NA PATNICI NIZ CELA MAKEDONIJA

Shitet nga: TRANSPORT 08 Gush 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vrsime prevoz na patnici niz cela Makedonija i nadvor 8+1 sedista, po normalni ceni so novo klimatizirano vozilo!

Passengers transport all around Macedonia and out with new Van airconditioned kombi 8+1 seats for normal prices!
CONTACT: +38975963003 & +38970787845
TRANSPORT
075963003
Leaflet
Në fillim