Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bormasina De WALT

9 000 MKD

Shitet nga: Љупчо 28 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат бормашина мешалка De WALT DW130 со 710w и брусалица De WALT D28113 SO 900W. И двете алатки се купени од G-M&M Скопје.
Многу малку се користени. Поединечно цената на бормашината е 7000 ден. додека брусалицата е 3000 ден. Доколку се купат и двете во комплет тогаш цената е 9000 ден. Цената не е фиксна.
Контакт - Љупчо 070/ 38 41 42
Љупчо
070384142
Leaflet
Në fillim