Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Vegla , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Vegla | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:13
Линк
Makina dhe Vegla , Shkup , Petrovec

Se prodavaat drobilki

25 Sht 08:52
Линк
Makina dhe Vegla , Kumanovë

Centrometal 40 kw

1 200 EUR

20 Sht 14:06
Линк
Makina dhe Vegla , Tetovë

Masini za PVC URBAD DE


Dje 18:18 Makina dhe Vegla , Shkup , Gjorce Petrov

Se prodava komora na odrzuvanje

550 EUR

Dje 16:13
Линк
Makina dhe Vegla , Shkup , Petrovec

Se prodavaat drobilki

Dje 09:05 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Razni masini od Swiss Ger cirkular

4 200 MKD

Dje 01:36 Makina dhe Vegla , Kërçovë

Kotell na drva 40kw

700 EUR

Dje 01:36 Makina dhe Vegla , Prilep

Agolna pila

26 Sht 15:07 Makina dhe Vegla , Gjevgjeli , Bogdancë

Oksigen i acetilen

500 EUR

26 Sht 14:01 Makina dhe Vegla , Kërçovë

Kotell na drva 40kw

700 EUR

26 Sht 05:17 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Bateriska pila za drva Einhell Brushles 2 baterii

6 200 MKD Намалена цена

26 Sht 05:17 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Ger za metal pod agol DeWALT

3 700 MKD Намалена цена

25 Sht 20:44 Makina dhe Vegla , Shkup , Ilinden

CISTI KANISTRI 1000L

3 800 MKD

25 Sht 13:47 Makina dhe Vegla , Shkup , Çuçër-Sandevë

Muljaca za grozje

25 Sht 12:59 Makina dhe Vegla , Shkup , Saraj

Машина за Виткање и сечење на арматура

3 000 EUR

25 Sht 08:52
Линк
Makina dhe Vegla , Kumanovë

Centrometal 40 kw

1 200 EUR

25 Sht 08:14 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Kompresor Eienhell bezsumen nov

6 700 MKD

25 Sht 01:53 Makina dhe Vegla , Ohër

Kompresor za krsenje beton, kamen

23 Sht 12:54 Makina dhe Vegla , Tetovë

Shporet za parno 40kw abc so drvo i nafta

600 EUR

23 Sht 10:14 Makina dhe Vegla , Shkup , Gjorce Petrov

Inverter 12v 24v 220v

22 Sht 05:05 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Stubna bormasina Einhell

5 200 MKD

22 Sht 05:04 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

AGREGAT GENERATOR 1KW I 2KW 3KW 4KW EINHELL

6 200 MKD

22 Sht 01:16 Makina dhe Vegla , Strugë

Iventar za Fast Food

10 000 EUR

21 Sht 21:10 Makina dhe Vegla , Kumanovë

glodala

1 EUR

21 Sht 20:47 Makina dhe Vegla , Kumanovë

glodala

250 EUR

21 Sht 04:59 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Agregat Honda 1kw 2kw 3kw 4kw nov

7 300 MKD

21 Sht 04:59 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup

Motor Honda

5 300 MKD

20 Sht 14:06 Makina dhe Vegla , Tetovë

Masini za PVC URBAD DE

20 Sht 13:36 Shitorja Makina dhe Vegla , Shkup , Butel

Freza TF 50

20 398 MKD Намалена цена

20 Sht 12:06 Makina dhe Vegla , Kumanovë

Kazan za rakija

500 EUR Намалена цена

19 Sht 21:16 Makina dhe Vegla , Shkup , Karposh

Metal detector lokator detektor Tekpoint

13 500 MKD

19 Sht 20:33 Makina dhe Vegla , Shkup , Kisella Voda

Elektromotor sever 5.5kw

1 EUR

19 Sht 18:31 Makina dhe Vegla , Shkup

рачна мелница за грозје

6 000 MKD

19 Sht 14:49 Makina dhe Vegla , Vinicë

Cirkular Makita 5103R 2100W

19 Sht 14:44 Makina dhe Vegla , Shkup

Masina za melenje kafe Alekos n16

550 EUR Намалена цена

19 Sht 14:43 Makina dhe Vegla , Shkup , Gazi Babë

Kompresori za vozduh

450 EUR

19 Sht 14:42 Makina dhe Vegla , Shkup , Gazi Babë

Aparat za zavaruvanje MIG/MAG 250

1 350 EUR

19 Sht 14:36 Makina dhe Vegla , Shkup , Kisella Voda

Coffee machine

2 000 EUR

18 Sht 01:35 Makina dhe Vegla , Shkup , Gazi Babë

se izdava vibro zaba i vibro plpca

1 MKD

17 Sht 16:51 Makina dhe Vegla , Kumanovë

TRANSPORTER HOLZHER

690 MKD

17 Sht 10:01
Линк
Makina dhe Vegla , Shkup , Aerodrom

Agregat 10kw

1 200 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione