Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVO PM FILTRI ZA PROZORI

60 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Nanox window filter 23 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
НОВО ВО МАКЕДОНИЈА!!

Заштитете се од загадувањето со филтер од нано-материјал кој се поставува на прозорецот како комарник и спречува:
-ПМ честички
-Смог
-Чад
-Прашина
-Полен

Не бара струја ниту менување на филтри. Од кога ќе го поставите имате 0 трошок за одржување.
Од сега слободно ќе можете да го проветрувате домот без страв од загадувањео

Цената е со вклучена монтажа и рамка е 60-65евра по м2 во зависност од типот на монтажата.

Можете да видите повеќе на www.nanox.mk
и https://www.facebook.com/Nanoxwindowfilter/
Nanox window filter
070330703
Leaflet
Në fillim