Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sobni medijapanski vrati skoro novi

16 000 MKD

Shitet nga: Jelena 10 Dhj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat 3 medijapanski sobni vrati, skoro novi, boja svetol dab, so zaobleni pervazi i kasa od 15 cm.

Dve se so sirina od 80 cm, edna leva i edna desna. Tretata e vrata od kupatilo, desna, so sirina 70 cm.
Në fillim