Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Set luster so 3 zidni svetilki

1 500 MKD

Shitet nga: Давид Стаменов 18 Qer 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Цената е за целото осветлување вкупно.
Давид Стаменов
076404964
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione