Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAKAR i KREVET

200 EUR

Shitet nga: PLAKAR 19 Maj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVA PLAKAR SO DIMENZII:

Ширина: 150cm + 90cm
Висина: 260cm
Длабочина : 50cm

SE PRODAVA KREVET KOMPLET SO DUŠEK, DIMENZII:

200x120cm


Cena za komplet 200eur

Плакар детска соба
Plakar detska soba
Krevet Кревет
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione