Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masa

6 500 MKD

Shitet nga: bozo 07 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava masa dolzina 110sm,sirina95sm domasna izrabotka masata na spoevite e zastrafuvana plus drvofiks na samiot spoj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione