Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detsko krevetce

5 000 MKD

Shitet nga: Lidija 08 Dhj 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Detsko krevetce ednata stranica se spusta, se prodava so se dusek, dobro socuvano, vo nego moze da spie dete do 4 god vozrast.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione