Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Anatomsko Koritce

2 500 MKD

Shitet nga: Sonja Dejanovska 29 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Anatomko korito na cam so lezishte za novorodenche i posben drzac za na kada za onie koi imaat problemi so kichmata
Sonja Dejanovska
075287906
Në fillim