Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mikrobranova pecka

2 500 MKD

Shitet nga: Jasmin 28 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava mikrobranova pecka vo ispravna sostojba marka "ZANUSSI"
Leaflet
Në fillim