Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Adly , 1
AEG , 8
Alfa Plam , 441
Beko , 71
Bosch , 9
Gorenje , 148
LG , 6
Neo , 15
Neo , 1
Samsung , 24
Samsung , 1
Vivax , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:39 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Kumanovë

Plamen 850 Glas

29 500 MKD

15 Pri 13:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Manastir

Шпоре AlfaPlam

3 000 MKD

11 Pri 21:51 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Dellçevë

Se prodavaat pecki i kotel na drva

09 Pri 10:36 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavat

600 EUR

03 Pri 10:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë

Furna Gorenje koristena

5 900 MKD Намалена цена

02 Pri 05:34 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Resnjë

Gorenje e5121 Test private

25 000 MKD

Online
01 Pri 03:01 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  BIE  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Nov kamin

26 Mar 09:46 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

Sporet na plin za zimnici

320 MKD Намалена цена

26 Mar 06:45 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov nekoristen pekac za pici

1 000 MKD

24 Mar 18:12 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Prilep

Dve sporinja na peleti

31 000 MKD Намалена цена

24 Mar 15:32 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Strugë

Sporet

300 EUR

21 Mar 11:21 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sporet Kombiniran

7 000 MKD

13 Mar 12:28 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strumicë  ·  Bosilovë

Nov kamin

13 Mar 13:19 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Pokuknina po dogovor

1 000 MKD

12 Mar 21:02 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Resnjë

Spore Alfa

300 EUR

06 Mar 09:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Kumanovë

Gorenje rerna i plotna so 4 ploci NOVO

23 000 MKD

29 Shk 19:01 Furra dhe mikrovalë  ·  Bosch  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVI : ***TURBO OVEN , MINI SPORET, GRILL , ASPIRATOR ***

3 500 MKD

28 Shk 09:18 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Prilep

ZEPTER RADIO INDUCTION COOKER

11 000 MKD

26 Shk 17:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

електричен шпорет

24 Shk 06:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Shkup

Se prodava sporet Alfa Plam

6 000 MKD

18 Shk 23:05 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Elektricen sporet

3 000 MKD

18 Shk 20:04 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Strugë

Kamin na drva

10 000 MKD

17 Shk 02:23 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  International  ·  Kumanovë

Se prodava novi plotna i rerna vgradlivi GORENJE

22 000 MKD

16 Shk 14:26 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë

Kotel na peleti.

1 EUR

07 Shk 08:28 Shitore Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Susara za meso i zelencuk

25 999 MKD

01 Shk 22:57 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Gostivar

Elektricen sporet so rerna Gorenje

4 000 MKD

01 Shk 13:44 Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Kavadar

Печка дувалка

35 000 MKD

21 Jan 18:38 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Dibrë

kamin me pelet

250 EUR

21 Jan 17:14 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

SIEMENS МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ВГРАДЛИВА ФУРНА

19 000 MKD

16 Jan 14:33 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Tetovë

Sporet so 4 ringli BEKO

50 EUR

16 Jan 09:59 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Elektricen sporet

8 000 MKD

13 Jan 13:41 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Prilep

Kamin na drva

4 000 MKD

10 Jan 06:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Plinska pecka

1 EUR

10 Jan 06:48 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Ariston  ·  Shkup  ·  Butel

Vgradliva furna Ariston i plotni Faber

09 Jan 14:58 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Pecki Konfor od Turcija

75 EUR

06 Jan 11:44 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mikrobranova pecka

3 000 MKD

02 Jan 22:03 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mini Sporet

2 000 MKD

02 Jan 21:42 Furra dhe mikrovalë  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Veles

Шпорет на дрва ПЛАМЕН

12 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione