Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za peglanje alista

150 EUR

Shitet nga: Davor Aleksovski 19 Qer 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Контакт: Зоран 070 / 231-528
Davor Aleksovski
070928220
Leaflet
Në fillim