Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVA CESHMA SALIX

3 500 MKD

Shitet nga: Oglas 27 Maj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhimet
Të tjera
- NOVA CESHMA SALIX (Slovenija)
- 3 priklucni cevki
- inox (za bojler niska montaza)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione