Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fender Telecaster Squier -made in Korea

250 EUR

Shitet nga: Robert 13 Gush 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Fender Telecaster, perfektna sostojba kako nov,odlicen vrat, nisko setiran ,prekrasen Sound", zici Elixir- 10 ki.
Cena 250 eu.. Inf, 070 377 730
https://www.youtube.com/watch?v=WLUzFO5Ys1c
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione